Czarodzieje Rynku Schwager

czarodzieje rynku schwager - rozmowy z traderamiWiele osób chciałoby się tak grać na rynkach, by mieć z tego nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim prawdziwe pieniądze. Wiele osób wyobraża sobie właśnie w taki sposób dojście do jakiegokolwiek sukcesu i niezależności. Często też zastanawiamy się, w jaki sposób robią to inni, że im w jakiś sposób wychodzi? Już teraz nie musimy się zastanawiać, ponieważ jest wiele możliwości na to, by to sprawdzić. Przede wszystkim warto sięgnąć po sprawdzone książki. Jedną z nich jest oczywiście Czarodzieje rynku Schwager. Jest to światowa pozycja, bez której wielu nie wyobraża sobie w ogóle rozpoczęcia gry.

Czarodzieje rynku Schwagera – pierwsza część

Przede wszystkim warto wspomnieć, że jest to dopiero pierwsza część rozmów z najważniejszymi traderami. Autor podkreśla, że nie ma znaczenia, gdzie czytelnik planuje rozpocząć grę, czy będzie to rynek akcji, walut, surowców, czy obligacji. Przede wszystkim liczą się umiejętności i pewna intuicja, którą można sobie wyrobić. Pewne doświadczenie, jakie jest pokazane w Czarodzieje rynku Schwager na pewno przyda się wszystkim. Jeśli ktoś planuje zabrać się na owe zajęcie na poważnie, to Czarodzieje rynku Schwager powinno być jego pierwszym zakupem. Nie warto „wyważać otwartych drzwi”, lepiej przyjrzeć się błędom i sukcesom innych, by samemu podjąć już odpowiedzialne kroki. W końcu gra na rynkach jest obarczona dość dużym ryzykiem i Czarodzieje rynku Schwager pozwoli to ryzyko zmniejszyć, albo raczej przygotować się do niego.

Postępowanie graczy – Czarodzieje rynku Schwagera

Wczytując się w rozmowy z wybitnymi graczami można poznać nie tylko specyfikę ich podejścia, ale także zrozumieć postępowanie. Na pewno dzięki tej książce wiele osób bardziej świadomie podejmie decyzję o grze a przede wszystkim otrzyma cenne wskazówki bardziej doświadczonych graczy. Na pewno publikacja Czarodzieje rynku Schwager powinna znaleźć się na rynku bardzo wielu osób, nie tylko chcących grać, ale także interesujących się tym. Na święta można także książka Czarodzieje rynku Schwager podarować w prezencie. Na pewno osoba obdarowana bardzo się ucieszy.

Interesują Cię książki o inwestowaniu? Zobacz analizę techniczną rynków finansowych Murphyego. To klasyka inwestowania i analizy technicznej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>