Sztuka spekulacji po latach

Na początku lat 90. napisana przez Zenona Komara „Sztuka spekulacji” była nowatorską publikacją na polskim rynku. Jednak wydana w tym roku „Sztuka spekulacji po latach” w niczym nie przypomina niewielkiej niebieskiej książeczki sprzed niemal dwudziestu lat.

Sztuka spekulacji Zenon Komar

Nowe wydawnictwo, zawarte w dwóch solidnych tomach, jest nie tylko zbiorem przemyśleń autora – aktywnego spekulanta – wzbogaconego o nowe doświadczenia, ale przede wszystkim kopalnią wiedzy na temat zasad spekulacji i narzędzi do niej potrzebnych.

„Sztuka spekulacji” może być ciekawą lekturą dla szerokiego kręgu odbiorców. Dla początkujących graczy będzie to przede wszystkim kompendium wiedzy o zasadach spekulacji, metodach analizy rynków oraz o różnych instrumentach finansowych, okraszone sporą dozą wiedzy na temat psychologii inwestowania oraz historii rynków finansowych. Zakres zawartej w dwóch tomach wiedzy jest tak duży, że wystarczyłby na zapełnienie większej liczby pozycji książkowych.

A co z wytrawnymi graczami? Takim osobom znaczna część zawartych w książce informacji jest już znana. Jednak atrakcyjne mogą być dla nich subiektywne wstawki autora, których w książce jest wiele i które można skonfrontować z własnymi przemyśleniami. Dodatkowym plusem książki jest jej przystępny język – „Sztukę spekulacji po latach” czyta się lekko i z przyjemnością.

Źródło recenzji: www.gazetatrend.pl

Tytuł dostępny jest w księgarni z najlepszymi książkami giełdowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>